Lista szkoleń 2018

KOMUNIKAT

Biuro Unii Spółdzielców Mieszkaniowych w Polsce wspólnie z redakcją „Domów Spółdzielczych” prowadzi rozmowy z wykładowcami i przygotowuje aktualny harmonogram szkoleń na okres powakacyjny. Odbędą się szkolenia z RODO z mec. Jakubem Wezgrajem (warsztaty w Krakowie  w dniach 3-4 lipca br. uzyskały bardzo wysoką ocenę uczestników!). Także szkolenia dotyczące wdrażania ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych z Grzegorzem Abramkiem oraz dotyczące zamknięcia roku finansowego z Heleną Pośpieszyńską.
Wszystkie osoby, które nie otrzymały jeszcze certyfikatów zakończonych szkoleń serdecznie przepraszam. Certyfikaty będą sukcesywnie przesyłane do uczestników.

Dyrektor Biura Unii
Piotr Majewski

ROLA I ODPOWIEDZIALNOŚC SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWYCH W DOBIE REWOLUCJI PRAWNEJ W OBSZARZE OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH - UNIJNE ROZPORZĄDZENIE O OCHRONIE DANYCH (RODO) I USTAWA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Unia Spółdzielców Mieszkaniowych w Polsce  i Stowarzyszenie Przyjaciół "Domów Spółdzielczych" zapraszają na szkolenie członków zarządów oraz administratorów bezpieczeństwa informacji (ABI) i pracowników zajmujących się administrowaniem lub przetwarzaniem danych osobowych.
Program szkolenia do pobrania w „SZCZEGÓŁACH SZKOLENIA”.

03 - 04 lipca 2018 r.

Szkolenie odbędzie się w dniach 03 - 04 lipca 2018 r. w Domu Gości Opactwa Benedyktynów w Tyńcu pod Krakowem - Kraków, ul. Benedyktyńska 37.
Rozpoczęcie szkolenia - godzina 12:00, zakończenie dnia następnego ok. godziny 14:00

Szkolenie poprowadzi - mecenas JAKUB WEZGRAJ - który jest ekspertem prawnym w dziedzinie ochrony danych osobowych. Od blisko 10 lat doradza w tym zakresie oraz prowadzi szkolenia dla przedstawicieli spółdzielni mieszkaniowych oraz regionalnych związków rewizyjnych spółdzielni mieszkaniowych. Udziela wypowiedzi jako ekspert ds. bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych dla Wiadomości TVP1, TVN oraz Programu Pierwszego Polskiego Radia. Publikuje artykuły poświęcone tematyce ochrony danych osobowych w spółdzielniach mieszkaniowych na łamach miesięcznika "Domy Spółdzielcze". Jest autorem ponad 150 eksperckich warsztatów rozwoju kompetencji Administratorów Bezpieczeństwa Informacji oraz osób zawodowo zajmujących się tematyką ochrony danych osobowych.

Pobierz i wypełnij kartę zgłoszenia
(wersja *word) lub (wersja *pdf)

Wyślij kartę zgłoszenia i zapisz się na szkolenie

Zadzwoń do nas: +48 793 874 852

Szczegóły szkolenia

Harmonogram szkolenia